Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Włoski wieczór filmowy


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

"Włoska komedia" -


serdecznie zapraszamy na wieczór filmowy z naszymi wolontariuszami seniorami z Włoch. Na jeden wieczór sala Fundacji zamieni się w kino. Przy kawie i ciastkach obejrzymy włoską komedię i porozmawiamy z Włochami o ich kinie i poczuciu humoru. Film będzie wyświetlany w języku włoskim, z polskimi napisami. Wstęp wolny.


Data: Poniedziałek, 14.05.2012

Godzina: 17.00-20.00


Miejsce: Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego FERSO, ul. Piotrkowska 85, I piętro.

Należy wejść w bramę, i dojść prawie do końca, wejście do Fundacji jest po prawej stronie, tuż za salonem fryzjerskim. W razie problemów możecie dzwonić pod nr  426327977.

 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.