Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Profesjonalny III Sektor


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Profesjonalny III sektor

 

Celem realizowanego projektu jest podniesienie jakości pracy organizacji pozarządowych poprzez stworzenie standardów pracy w tych organizacjach. Wypracowana nowa jakość ma   m.in. umożliwić satysfakcjonującą współpracę z administracją publiczną oraz efektywne zarządzanie własną organizacją.

 

W ramach projektu odbędzie się cykl szkoleń (64 h), na które każda z organizacji oddeleguje dwie osoby, mające realny wpływ na pracę swojej organizacji. Przeszkolone osoby zajmą się przygotowaniem standardów dla swojej organizacji i procedurą ich wdrożenia. Za swoją pracę otrzymają wynagrodzenie. Na etapie tworzenia i wdrażania standardów uczestnicy projektu będą objęci wsparciem merytorycznym w postaci warsztatów i indywidualnych konsultacji.

 

Szczegółowe informacje: Monika Martyka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.505 433 819

 

Projekt "Profesjonalny trzeci sektor – jakość i wiarygodność" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

II. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu oferty sprzętu komputerowego wraz z dostawą do siedziby zamawiającego, w ramach projektu „Profesjonalny III sektor – jakość i wiarygodność”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 5.4 Rozwój potencjału trzeciego sektora.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:

Komputer - nettop ZOTAC ZBOX(z WiFi - karta sieciowa bezprzewodowa) w zestawie z monitorem (min.19’); klawiaturą Logitech wave(przewodowa, multimedialna) oraz myszą optyczną (laserową).

Nettop z pamięcią RAM(min.2GB). Proszę przygotować oferty z dyskiem twardym – flash oraz standard) i przedstawić różnice w cenie zestawów.

3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.

 

Do pobrania: zapytanie ofertowe.

 

 

Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Ferso zaprasza przedstawicieli NGO z woj.łódzkiego, którzy chcieliby zaangażować się w działania w ramach projektu ”Profesjonalny III sektor – jakość i wiarygodność”. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce 9 maja w Łodzi.

 


W związku z ogłoszonym przez Fundację Ferso zapytaniem ofertowym napłynęły do nas oferty zaprojektowania i wykonania materiałów promocyjnych do projektu PO KL "Profesjonalny III sektor - jakość i wiarygodność".

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali swoje oferty.
Uwzględniając kryterium ceny wybraliśmy ofertę nadesłaną przez Agencję Satoridruk.

 

dotyczy zamówienia projektu i wykonania materiałów promocyjnych

 

II. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu projektu graficznego logo projektu, ulotki, plakatu, roll-upów, druk ulotek, plakatów, roll-upów, wraz z dostawą do siedziby zamawiającego - w ramach projektu „Profesjonalny III sektor – jakość i wiarygodność”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 5.4 Rozwój potencjału trzeciego sektora.

 

 

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:

Projekt graficzny logo, ulotki, plakatu i roll-upów.

Druk ulotek – format A5, papier kredowy, kolor 4+4, nakład 500 szt., druk cyfrowy

Druk plakatów – format A3, papier kredowy, kolor 4+0, nakład 50 szt., druk cyfrowy

Kupno roll-upów i wydruk do nich.

 

Do pobrania: zapytanie ofertowe.