Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Spotkanie informacyjne w sprawie wyjazdu wolontariackiego do Niemiec dla osób 50+


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie wyjazdu wolontariackiego do Niemiec dla osób 50+ w marcu i czerwcu 2013r.

 

 

Spotkanie informacyjne w sprawie wyjazdu wolontariackiego do Niemiec dla osób 50+ w marcu i czerwcu 2013r. odbędzie się w ten czwartek, 6 grudnia 2012, w godz. 14:00-15:30 w biurze Fundacji FERSO, ul. Piotrkowska 85.

 


W czasie spotkania będzie można wypełnić formularze zgłoszeniowe, dowiedzieć się więcej o miejscu wolontariatu w Niemczech, a także poznać Sarę, która od stycznia będzie przygotowywała językowo i merytorycznie grupę wolontariuszy do wyjazdu. Dowiedzą się też Państwo o tym, jak wspaniale udał się wyjazd wolontariuszek do Włoch w ramach projektu SURE programu Grundtvig.

 


Wśród przybyłych wylosujemy nagrodę niespodziankę :)

 


Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.