Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
KWIECIEŃ 2011: Bułgarskie wolontariuszki - seniorki w FERSO


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

 

KWIECIEŃ 2011


Fundacja FERSO ma przyjemność gościć u siebie dwie wolontariuszki seniorki z Bułgarii- Tzenkę i Slavkę. Od 7 do 28 kwietnia Panie będą pracować z drużyną FERSO, z młodzieżą, z dziećmi i grupą "Latających babć". Panie przyjechały do nas dzięki programowi Grundtvig Wolontariat Seniorów.


Oto one:
Witam,

nazywam się Slavka Stojanova i jestem Bułgarką. Urodziłam się w Lovech. Od 2 lat jestem na emeryturze. Jako nauczycielka pracowałam z dziećmi w każdym wieku. Jestem wolontariuszką Ecomission 21 Century. Przyjechałam do Polski, aby wzbogacić swoje doświadczenie w pracy zarówno z młodszymi, jak i starszymi ludźmi.
Witam,

nazywam się Tzenka Tiholova. Przyjechałam z Bułgarii, a dokładnie z Lovech. Mam 61 lat i pracuję jako adwokat, jestem również członkinią Ecomission 21 Century w Lovech. Cieszę się ze swojego przyjazdu do Polski i spędzonego z wami czasu.

 

 

 

 


Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.