Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Wolne miejsca w grupach roboczych! "Nie peniaj,zmieniaj!"


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Nie peniaj, zmieniaj! Zostań Ambasadorem Zmian w Łodzi!


Masz 16-30 lat? Drażni Cię otaczająca rzeczywistość? Chcesz coś w Łodzi zmienić, ale nie wiesz jak? Dołącz do grup konsultacyjnych i zostań Ambasadorem Zmian! Ruszamy już w przyszłym tygodniu.

 

 

Kiedy: 10. kwietnia (grupa pierwsza) i 11 kwietnia (grupa druga), godz. 14:00-19:00 (możesz wybrać termin, który bardziej Ci pasuje)

Gdzie: siedziba Fundacji FERSO, ul. Piotrkowska 85, Łódź

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie: 505 450 526

 

Włącz się w prace grupy, która przygotuje konkretne propozycje zmian w naszym mieście w zakresie kultury, edukacji, polityki młodzieżowej czy ekologii. To Wy sami wybierzecie, co wydaje się być dla Was kluczowe i które obszary wymagają natychmiastowych zmian. Podczas spotkań poznacie narzędzia wprowadzania zmian, lepiej poznacie swoje możliwości kreacyjne oraz uwierzycie (mamy nadzieję :)), że to, co dzieje się w Łodzi nie jest zależne jedynie od polityków! W tym czasie będziecie także przygotowywać się do działań w przestrzeni miejskiej, czyli momentu kiedy Wasz głos dotrze do szerszego kręgu Łodzian. Wsparcia i rzeczowej porady udzieli Wam Tomasz Lubotzki, doświadczony trener i animator społeczny.


Wszyscy uczestnicy projektu będą mogli wziąć udział w weekendowych szkoleniach zaplanowanych na drugą połowę kwietnia tego roku.  Poznacie narzędzia i zdobędziecie umiejętności w zakresie wpływania na decyzje podejmowane przez miasto, a dotyczące młodych ludzi. Szkolenia poprowadzi Dagna Gmitrowicz, doświadczona trenerka i animatorka społeczna.


UWAGA: spotkania i szkolenia są bezpłatne


Jednak spotkania grup i szkolenia nie wyczerpują możliwości działań w ramach projektu. Przedstawiciele poszczególnych grup wezmą udział w wizycie studyjnej we Włoszech. Tamtejsza organizacja partnerska przybliży metody wprowadzania zmian i efektywnej partycypacji młodzieży. Przewidziane są również wizyty studyjne w innych państwach.


Jeśli wiecie, że chcecie razem z nami zmieniać Łódź, zapraszamy Was 10. i 11. kwietnia 2012!


Więcej informacji o projekcie: www.zmieniaj.org i www.ferso.org

 

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.