Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
KONKURS NA INICJATYWĘ EKOLOGICZNĄ Z ZASTOSOWANIEM PARTYCYPACJI W PLACÓWCE


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Fundacja FERSO zaprasza łódzkie przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w KONKURSIE NA INICJATYWĘ EKOLOGICZNĄ Z ZASTOSOWANIEM PARTYCYPACJI W PLACÓWCE.

 

Jest to konkurs na działanie ekologiczne, jednak wyjątkowy, ponieważ jury oceni także sposób, w jaki została włączona społeczność placówki, czyli partycypację. Nietypowe jest też to, że placówkom które wezmą udział w konkursie Organizator oferuje bezpłatne szkolenia. Oznacza to, że placówki, które przystąpią do programu, otrzymają wiedzę, jak najlepiej przeprowadzić taką inicjatywę – z 3-godzinnym szkoleniem przyjedziemy do placówki.


Co więcej, placówki te zostaną zaproszone w kwietniu na konferencję z udziałem Urzędu Miasta Łodzi, a najciekawsze inicjatywy znajdą się w publikacji o partycypacji w placówkach oświatowych!


W załącznikach znajdą Państwo:

zaproszenie,

regulamin,

i formularz zgłoszenia.


Pozdrawiamy,ZESPÓŁ FUNDACJI FERSO


Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG