Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
FERSO z wizytą w Stuttgarcie


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

W dniach 23-26 listopada z wizytą w Stuttgarcie przebywa delegacja z Łodzi, która uczestniczy w 9. Spotkaniu Miast Partnerskich Stuttgartu. Wśród uczestników z Polski jest nasza koleżanka z fundacji Monika Martyka.

Tegoroczne spotkanie jest poświęcone problematyce wolontariatu w mieście. W spotkaniu udział biorą przedstawiciele 9 miast partnerskich Stuttgartu - oprócz Łodzi także z takich miasta jak: Brno (Czechy), Strasburg (Francja), Menzel Bourgbiba (Tunezja), St. Helens i Cardiff (Wielka Brytania), St. Louis (Stany Zjednoczone), Samara (Rosja) i Kair (Egipt).

W trakcie spotkania nie tylko słuchamy co mają do powiedzenia inne miasta ale również mamy okazję wyrazić swoją opinię na temat wolontariatu. Liczymy, że dzięki naszemu udziałowi w tej wizycie z pewnością pojawią się pomysły na wspólne projekty, które będą mogły otrzymać wsparcie ze środków europejskich.

 

 

Więcej czytaj na stronie Urzędu Miasta Łodzi

 

ferso monika
stuttgart ad