Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Eko-Prezenty na Dzień Matki - Torby w Kwiatki


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Zapraszamy na zajęcia z okazji Dnia Matki 2010

W ramach programu całorocznej edukacji ekologicznej "Mój Zielony Świat" oraz z okazji nadchodzącego Dnia Matki, zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat na zajęcia:

 

Zapraszamy do udziału w specjalnych zajęciach z okazji Dnia Matki. Każda mama w tym dniu otrzymuje od swoich dzieci prezenty. Najpiękniejsze prezenty to te które dzieci wykonają same, specjalnie z myślą o własnej mamie. Proponujemy wykonanie razem z dziećmi eko - prezentów na dzień matki.

Proponujemy wykonanie razem z dziećmi eko - prezentów na dzień matki.

Każde dziecko otrzyma uszytą torbę z bawełny i razem przy pomocy szablonów i farby akrylowej naniesiemy na torbę bukiet kwiatów, dodatkowo dzieci przy pomocy wodoodpornych flamastrów podpiszą torbę życzeniami dla mamy.Torby takie są doskonałe do robienia zakupów i każda mama będzie wszędzie mogła nosić prezent od swojego dziecka.

Taka torba nie przyprawi też naszej mamy o niepewność rozdarcia się i wypadnięcia zakupów wprost na ulicę. Dodatkowo nie przyczyniają się one do zaśmiecania naszego kraju plastikowymi fruwającymi reklamówkami. Zajęcia to nie tylko praca plastyczna, ale również wprowadzenie w tematykę świadomych zakupów i segregacji śmieci.

UWAGA: nasze miasto jest inicjatorem kampanii promującej używanie toreb bawełnianych. W akcję tą obecnie jest włączonych kilkanaście miast. Fundacja FERSO jest również uczestnikiem tej kampanii.

 

Koszt zajęć to 10 zł od dziecka ? w cenę wliczono koszty wszystkich użytych materiałów. Każdy uczestnik dodatkowo otrzyma drobny prezent od Fundacji FERSO.

Oferta specjalna obowiązuje od 17 maja do 28 maja 2010r.

Zajęcia są skierowane do dzieci w wieku 6-10 lat.

Nasi edukatorzy odwiedzą dzieci w szkołach, przedszkolach w terminie dokładnie ustalonym podczas zamawiania zajęć.

W związku z ograniczonymi zasobami kadrowymi prosimy o jak najwcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w zajęciach.

Pod numerem telefonu:  0600 169 073 ? Łukasz Mikołajczuk

lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.