Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Moc Twojego ruchu, tańca i relaksu


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Poczuj wewnętrzną moc, rozpal swój wewnętrzny ogień, obudź swoją energię życia ... praca z mądrością ciała, intuicją, oddechem, z transformującą mocą tańca, z tantrycznymi technikami oddechowymi, Ruchem Autentycznym

Zapraszam na jednodniowy warsztat pracy z ciałem w poszukiwania źródła swojej wewnętrznej mocy zakorzenionej w ciele.



Gdzie czuję swoją wewnętrzną moc?
Co jest moim niezależnym źródłem mocy?
Co wzmacnia moją wewnętrzną moc?
Jak czuję moje ciało?
Czy słyszę potrzeby swojego ciała?
Jak mogę zakorzenić w ciele moje poczucie wewnętrznej mocy?

Metody pracy z ciałem podczas warsztatu:

Ruch Autentyczny – to metoda, którą zapoczątkowała Mary Whitehouse w 1950 r. RA bada relację pomiędzy poruszającym się, a świadkiem, pomiędzy patrzeniem, a byciem widzianym.

Taniec - pomaga skontaktować się ze źródłem naszej wewnętrznej mocy, dzięki temu tańcząc możemy wzmacniać intencję tego co dla nas ważne w życiu, możemy wytańczyć swoje marzenia, realizować siebie w pełni i po prostu być sobą.

Medytacja Święta Ziemia – pomaga zakorzenić się w poczuciu, że żyjemy na planecie Ziemia, poczuć z nią kontakt i wsparcie Ziemi

Medytacja Kundalini według Osho - pomaga obudzić źródło naszej wewnętrznej mocy, naszej energii seksualnej, energii życia

Psychogimnastyka – ćwiczenia podczas których uwalniamy emocje

Tantryczne techniki oddechowe (inspiracje zaczerpnięte od Zosi i Dawida Rzepeckich

Wszelkie informacje pod numerem telefonu:
510 774 727

Zgłoszenia na warsztat proszę przesyłać do czwartku 6.02.14 na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość miejsc ograniczona.

Termin: 8.02.2014 (sobota)
Godziny: 9.00 - 18.00
Miejsce: 3 Piętra
ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73
Koszt: 70 zł

zdjęcie zrobione podczas warsztatów u ZosiaiDawid Rzepeccy www.tantralove.eu