Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystembfstop has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/system/bfstop/bfstop.php on line 18
Zajęcia ruchowe dla Seniorów – Taniec życia


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentselect_simplyviewer has a deprecated constructor in /home/ferso/domains/ferso.org/public_html/plugins/content/select_simplyviewer/select_simplyviewer.php on line 20

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia "Taniec życia - zajęcia dla seniorów" prowadzone przez Panią Agnieszkę Czubak (www.rytmyzycia.pl/).


Zajęcia odbędą się w najbliższy czwartek (9 października) w godz. 10 – 12:00 w siedzibie Ośrodka 3 Piętra, przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/78.

 

 

Cena za pojedyncze wejście to 20 zł, jeśli przyjdziecie Państwo z kimś,  to oboje zapłacicie po 5 zł mniej czyli po 15 zł.

 

Kontakt z prowadzącą i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 510 774 727.

 

O zajęciach:


Taniec Życia - zajęcia dla seniorów

Taniec Życia to zajęcia w oparciu o choreoterapię skierowane do seniorów. Podczas spotkania nauczysz się rozluźniać oraz poruszać słuchając potrzeb wypływających z wnętrza Ciebie, odpoczniesz fizycznie i psychicznie podążając za potrzebami ciała, uwolnisz głowę z natłoku myśli. Podczas zajęć Twoja uwagą i świadomość będzie skierowana na Ciebie samego oraz na relacje z ludźmi. W tańcu będziesz mógł poczuć wewnętrzną wolność do wyrażenia i zatańczenia tego co czujesz, tego co pragnie Twoje serce i woła Twoja dusza.

 

O prowadzącej:

Agnieszka Czubak - Moją pasją jest praca z ciałem, oddechem i ruchem intuicyjnym. Brałam udział w warsztatach Tantry u Zosi i Dawida Rzepeckich (www.tantralove.eu). Jestem rekomendowana przez nich, jako trener podstaw pracy z ciałem. Od 2009 pracuję nad swoim potencjałem w Pracowni Rozwoju Osobistego "Pełnia". Ukończyłam kurs metody Ruchu Autentycznego z Kamą Korytowską certyfikowany przez Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy (Wielka Brytania), brałam udział w zajęciach Misterium Ciała Agnieszki Sypek i innych warsztatach rozwojowych (między innymi z Diane and Kerry Riley, autorami światowego bestseleru „Rytuały Więzi małżeńskich”) Ukończyłam szkolenie dla opiekunów osobistych i doradców integracyjnych w ramach projektu "JOBfirma" w Niemczech, studia podyplomowe "Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie" na AWF w Gadńsku, studia magisterskie na Wydziale Zarządzania UŁ oraz akademię instruktorów fitness.